Rozlosování OP 2013-2014 "jaro"
Rozlosování OP 2013-2014 "jaro"
Rozlosování OP 2013-2014 "jaro" |
||||||||||
12-13 kolo |
|
12-13 kolo |
||||||||
datum : |
27.4.2014 |
1 |
REM |
MSC |
|
datum : |
26.4.2014 |
1 |
NEB |
BUD |
čas : |
8:00 |
2 |
PAD |
MSC |
|
čas : |
9:00 |
2 |
BRA |
BUD |
pořadatel : |
REM |
3 |
REM |
PIT |
|
pořadatel : |
NEB |
3 |
NEB |
SIL |
místo : |
REM |
4 |
PAD |
PIT |
|
místo : |
NEB |
4 |
BRA |
SIL |
vzájem. 22 kolo |
5 |
REM |
PAD |
|
vzájem. 22 kolo |
5 |
NEB |
BRA |
||
14-15 kolo |
|
14-15 kolo |
||||||||
datum : |
4.5.2014 |
1 |
VES |
PIT |
|
datum : |
3.5.2014 |
1 |
PAD |
NEB |
čas : |
9:00 |
2 |
TET |
PIT |
|
čas : |
9:00 |
2 |
REM |
NEB |
pořadatel : |
VES |
3 |
TET |
MSC |
|
pořadatel : |
PAD |
3 |
REM |
BRA |
místo : |
VES |
4 |
VES |
MSC |
|
místo : |
PAD |
4 |
PAD |
BRA |
TET |
|
vzájem. 22 kolo |
5 |
PAD |
REM |
|||||
16-17 kolo |
|
16-17 kolo |
||||||||
datum : |
17.5.2014 |
1 |
VES |
PAD |
|
datum : |
11.5.2014 |
1 |
SIL |
MSC |
čas : |
8:00 |
2 |
TET |
PAD |
|
čas : |
9:00 |
2 |
BUD |
MSC |
pořadatel : |
VESELKA |
3 |
VES |
REM |
|
pořadatel : |
SIL |
3 |
SIL |
PIT |
místo : |
Veselka |
4 |
TET |
REM |
|
místo : |
SIL |
4 |
BUD |
PIT |
vzájem. 22 kolo |
5 |
VES |
TET |
|
vzájem. 22 kolo |
5 |
SIL |
BUD |
||
18-19 kolo |
|
18-19 kolo |
||||||||
datum : |
31.5.2014 |
1 |
PAD |
SIL |
|
datum : |
31.5.2014 |
1 |
NEB |
TET |
čas : |
9:00 |
2 |
REM |
SIL |
|
čas : |
8:00 |
2 |
BRA |
TET |
pořadatel : |
PAD |
3 |
REM |
BUD |
|
pořadatel : |
NEB |
3 |
BRA |
VES |
místo : |
PAD |
4 |
PAD |
BUD |
|
místo : |
NEB |
4 |
NEB |
VES |
REM |
|
|||||||||
20-21 kolo |
|
20-21 kolo |
||||||||
datum : |
7.6.2014 |
1 |
BRA |
PIT |
|
datum : |
14.6.2014 |
1 |
VES |
BUD |
čas : |
9:00 |
2 |
NEB |
PIT |
|
čas : |
9:00 |
2 |
TET |
BUD |
pořadatel : |
BRA |
3 |
NEB |
MSC |
|
pořadatel : |
VES |
3 |
TET |
SIL |
místo : |
BRA |
4 |
BRA |
MSC |
|
místo : |
VES |
4 |
VES |
SIL |
NEB |
|
TET |
------------- = turnaj mimo řádný termín!!!!!
DOHRÁVKA VZÁJEMNÉHO ZÁPASU MSC-PIT BUDE 18.5.2014 V 10:00 V LETKOVICÍCH
Mužstva stojí: |
DVOJICE: |
|||||
12-13 kolo |
TET |
VES |
dvojice 1-2 |
REM |
PAD |
|
14-15 kolo |
SIL |
BUD |
dvojice 3-4 |
PIT |
MSC |
|
17-18 kolo |
BRA |
NEB |
dvojice 5-6 |
BRA |
NEB |
|
19-20 kolo |
PIT |
MSC |
dvojice 7-8 |
SIL |
BUD |
|
21-22 kolo |
REM |
PAD |
dvojice 9-10 |
TET |
VES |
|
vzájemný zápas mohou hrát mužstva pořádající turnaj! |